PAR RESTORĀNU

Restorāns Моnterosso atrodas unikālā XX gadsimta sākumā celtā ēkā pašā Vecrīgas centrā. Tas ir ne vien pirmais augstas klases itāliešu virtuves restorāns Rīgā, bet arī patiesi izcila vieta, kur viesiem jau vairāk nekā desmit gadu tiek piedāvāti kvalitatīvi ēdieni un lieliska apkalpošana.

Restorāna pirmajā stāvā atrodas divas zāles un bārs, bet otrais stāvs ir iekārtots kā plaša un mājīga viesistaba — tā ir lieliska vieta gan kuplu svinību, gan nelielu svētku sarīkošanai šaurā draugu lokā. Vasarā viesiem ir pieejama atvērta veranda ar skatu uz vienu no senākajām Rīgas ielām — Vaļņu ielu.

Restorāna pavāri gatavo ēdienus pēc klasiskām itāliešu receptēm, izmantojot tikai augstas kvalitātes produktus. Monterosso cēli atturīgais, ar skulptūrām un ciļņiem rotātais interjers rada īpašu noskaņojumu.

Restorāns atrodas Vaļņu ielā 9, namā, kas 1914. gadā būvēts pēc šveiciešu arhitekta Renē Geršelmana projekta. Līdz pat šim laikam Monterosso ir saglabāts lieliskais interjers, ko pagājušā gadsimta 30. gados radījis arhitekts Krišjānis Grante.

Sākotnēji šajās telpās atradās Reinera šaha kafejnīca, kuru apmeklēja šīs spēles virtuozi. Šaha partijas šeit spēlējis pat grosmeistars, pasaules čempiona nosaukuma pretendents Solo Flors.

MONTEROSSO, ITĀĻU RESTORĀNS EIROPAS KULTŪRAS GALVASPILSĒTAS SIRDĪ.

Monterosso cēli atturīgais, ar skulptūrām un ciļņiem rotātais interjers rada īpašu noskaņojumu.
TOP