Privatuma Politika

Atjaunots: 06.11.2020

 

 

MONTEROSSO PAZIŅOJUMS PAR PERSONAS DATU AIZSARDZĪBU

 

Monterosso.lv („Monterosso”, „mēs”) apstrādā Monterosso pārtikas pasūtīšanas pakalpojumu lietotāju un tīmekļa vietnes Monterosso.lv (Tīmekļa vietne) apmeklētāju personas datus.

 

Šajā Paziņojumā par personas datu aizsardzību vārdu savienojums Monterosso Pakalpojumi attiecas gan uz Vietni, gan Monterosso Lietotni. Šajā Paziņojumā par personas datu aizsardzību vārdi Lietotājs un Jūs kopā attiecas uz mūsu un mūsu grupas uzņēmumu klientiem, pārstāvjiem un citiem mūsu klientu organizāciju pilnvarotiem lietotājiem, potenciāliem klientiem un Monterosso Pakalpojumu lietotājiem. Jūs kļūstat par Monterosso klientu, reģistrējoties Monterosso Pakalpojumā un izveidojot lietotāja kontu.

 

Mūsu Paziņojums par personas datu aizsardzību skaidro, piemēram, personas datu veidus, ko mēs apstrādājam, kā mēs apstrādājam personas datus un kā Jūs varat izmantot savas tiesības kā datu subjekts (piemēram, tiesības iebilst, piekļuves tiesības).

 

Uz dažiem mūsu pakalpojumiem var attiekties atsevišķa privātuma politika. Ja konkrētam pakalpojumam tiek piemērota atsevišķa privātuma politika, mēs to publicēsim saistībā ar attiecīgo pakalpojumu.

 

Šis Paziņojums par personas datu aizsardzību var laiku pa laikam tikt atjaunināts, lai atspoguļotu izmaiņas datu apstrādes praksē vai citādi. Jaunāko versiju varat atrast Vietnē. Mēs neveiksim būtiskas izmaiņas šajā Paziņojumā par personas datu aizsardzību un nesamazināsim šajā Paziņojumā par personas datu aizsardzību Lietotāju tiesības bez tā iepriekšējas paziņošanas.

 

 1. DATU PĀRZINIS(-ŅI)

 

Šis Paziņojums par personas datu aizsardzību attiecas uz personas datu apstrādi, ko veic Monterosso.

 

Šis paziņojums par konfidencialitāti attiecas uz personas datu apstrādi, ko veic Monterosso.

 1. MONTEROSSO KONTAKTINFORMĀCIJA

 

Vaļņu street 9, Riga, LV-1050

Rezervācijas: +(371) 675-07-170
Fax: +(371) 672-22-049
E-mail: banketi@monterosso.lv

 

 1. APSTRĀDĀTIE PERSONAS DATI UN DATU AVOTI

 

Mūsu apkopotos un apstrādātos personas datus var iedalīt divās vispārīgās datu kategorijās: Lietotāju dati un Analytics dati.

 

Lietotāju dati

 

Lietotāju dati ir personas dati, kas savākti tieši no Jums vai no mūsu klientu organizācijas, kuras vārdā Jūs izmantojat Monterosso Pakalpojumus (Klientu organizācija”). Mēs varam ievākt Lietotāju datus no mūsu lietotājiem un klientu organizācijām dažādos veidos, tostarp pēc pakalpojuma līguma noslēgšanas ar Klientu organizāciju, vai kad Lietotājs reģistrējas Monterosso Pakalpojumos, abonē biļetenu vai aizpilda veidlapu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs ievācam informāciju arī par jebkuriem darījumiem un maksājumiem, ko veicat ar Monterosso Pakalpojumu starpniecību.

 

Lietotāja dati, kas nepieciešami Monterosso Pakalpojumu izmantošanai

 

Turpmāk minētie mūsu apkopotie un apstrādātie personas dati ir nepieciešami, lai pienācīgi izpildītu mūsu līgumu, kā arī īstenotu mūsu leģitīmās intereses, vienlaikus pildot līgumsaistības ar mūsu Klientu Organizācijām un savus juridiskus pienākumus.

 

Pēc pakalpojumu līguma noslēgšanas starp mums un Klientu organizāciju Klientu organizācija sniedz mums Jūsu pilnu vārdu un e-pasta adresi.

 

Reģistrējoties Monterosso Pakalpojumos un izveidojot lietotāja kontu, Jūs sniedzat mums šādu informāciju:

 

 • pilns vārds
 • tālruņa numurs
 • e-pasta adrese
 • informācija par Jūsu maksājumu līdzekli (-ļiem), piemēram, Jūsu maksāšanas līdzekļa (-u) numurs un derīguma termiņš (nepieciešams, lai pasūtītu pārtikas produktus, izmantojot Monterosso Pakalpojumus, taču ko neglabā Monterosso, jo Monterosso maksājumu apstrādei izmanto trešās personas maksājumu pakalpojumu sniedzēju)

 

Lietotāju dati, ko Jūs sniedzat brīvprātīgi

 

Jūsu lietotāja vai klientu pieredzi var uzlabot, sniedzot mums šādu informāciju

 

 • Papildinformācija par kontu:
 • attēls
 • piegādes adrese
 • atrašanās vietas dati (ja piekrītat atrašanās vietas datu apstrādei)
 • cita informācija, ko sniedzat, izveidojot lietotāja kontu vai vēlāk mainot konta profilu

 

 • Cita informācija. Mēs varam apstrādāt arī citu Jūsu brīvprātīgi sniegto informāciju, piemēram:
 • informāciju, ko sniedzat, vērtējot mūsu pakalpojumus
 • piekrišana (opt-in) un nepiekrišana (opt-out) informācijas izmantošanai tirgvedības vajadzībām
 • informāciju, ko sniedzat pa tālruni vai e-pastu, vai sarunā ar mums, ieskaitot zvanu ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu ierakstus

 

Papildus Lietotāju datiem, kas ievākti no jums un Klientu Organizācijas, mēs apstrādājam atsevišķus personas datus, ko par Jums sniedz trešo personu pakalpojumu sniedzēji.

 

Ja pievienojat Facebook vai pierakstāties savā kontā, izmantojot Facebook, Facebook dalās ar mums ar Jūsu personas datiem, piemēram, Jūsu profila attēlu, Facebook draugu izlasi un Facebook ID.

 

Analytics dati

 

Lai gan mēs parasti neizmantojam Analytics datus, lai identificētu Jūs kā indivīdu, dažreiz Jūs var atpazīt, izmantojot šos datus vai nu atsevišķi, vai kombinējot vai savienojot ar Lietotāja datiem. Šādās situācijās Analytics datus arī var uzskatīt par personas datiem saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem, un mēs uzskatīsim šādus datus par personas datiem.

 

Kad Jūs apmeklējat vai mijiedarbojaties ar Monterosso Pakalpojumiem, mēs varam automātiski ievākt šādus Analytics datus

 

 • Ierīces informācija. Par tehnisko ierīci, ko izmantojat, lietojot Monterosso pakalpojumus, mēs ievācam šādu informāciju:
 • ierīce un ierīces identifikācijas numurs, ierīces IMEI
 • valsts
 • IP adrese
 • pārlūka veids un versija
 • operētājsistēma
 • interneta pakalpojumu sniedzēji
 • ierīces reklāmas identifikators
 • apmeklētāja identifikators

 

 • Lietošanas informācija. Mēs apkopojam informāciju par Jūsu Monterosso pakalpojumu lietošanas paradumiem, piemēram:
 • Monterosso Pakalpojumos pavadītais laiks
 • mijiedarbība ar Monterosso Pakalpojumiem
 • informācija par Jūsu pasūtījumiem, kas veikti ar Monterosso Pakalpojumu starpniecību
 • vietnes URL, ko apmeklējāt pirms un pēc Monterosso Pakalpojumu apmeklējuma
 • Monterosso Pakalpojumu apmeklējumu laiks un datums
 • apmeklētās Monterosso Pakalpojumu sadaļas
 • produkti, ko meklējat, izmantojot Monterosso Pakalpojumus

 

Sīkdatnes

 

Mēs izmantojam dažādas tehnoloģijas, lai ievāktu un glabātu Analytics datus un citu informāciju, kad lietotāji apmeklē Monterosso Pakalpojumus, tostarp sīkfailus un tīmekļa bāksignālus.

 

Sīkfaili ir mazi teksta faili, kas tiek nosūtīti un saglabāti Jūsu ierīcē, ļaujot identificēt Monterosso Pakalpojumu apmeklētājus,atvieglojot Monterosso Pakalpojumu izmantošanu un izveidojot informācijas kopsavilkumu par mūsu apmeklētājiem. Tas ļauj mums uzlabot Monterosso Pakalpojumus un labāk apkalpot mūsu Lietotājus. Sīkdatnes nekaitēs Jūsu ierīcei vai datnēm. Mēs izmantojam sīkdatnes, lai pielāgotu Monterosso pakalpojumus un mūsu sniegto informāciju saskaņā ar mūsu Lietotāju individuālajām interesēm. Daži sīkfaili nepieciešami, lai nodrošinātu Monterosso Pakalpojumu netraucētu izmantošanu, un tie tiek izmantoti, piemēram, lai atcerētos  Jūsu valodas un valsts izvēli. Citos sīkfailos tiek apkopota informācija par to, kā tiek izmantoti Monterosso Pakalpojumi, piemēram, kurš saturs tiek bieži apmeklēts, lai uzlabotu Monterosso Pakalpojumus. Sīkfaili tiek izmantoti arī, lai rādītu mūsu reklāmas Monterosso  Pakalpojumos vai izvēlētajās trešo personu platformās.

 

Lietotāji var izvēlēties uzstādīt savu pārlūkprogrammu atteikt sīkdatnes vai brīdināt, ka sīkdatnes tiek sūtītas. Piemēram, turpmāk minētās saites sniedz informāciju par to, kā dažos populāros pārlūkos pielāgot sīkfailu iestatījumus:

Safari

Google Chrome

Internet Explorer

Mozilla Firefox

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažas Monterosso Pakalpojumu daļas var nedarboties pienācīgi, ja tiek atteikta sīkdatņu izmantošana.

 

Tīmekļa bāksignāli ir tehnoloģija, kas ļauj identificēt vietņu lasītājus un e-pasta vēstules, piemēram, lai uzzinātu, vai e-pasta vēstule ir izlasīta.

 

Tīmekļa analīzes pakalpojumi

 

Monterosso Pakalpojumi izmanto Google Analytics un citus tīmekļa analīzes pakalpojumus, lai apkopotu Analytics datus un ziņojumus par apmeklētāju lietošanas paradumiem, un palīdzētu mums uzlabot Monterosso Pakalpojumus. Lai iegūtu pārskatu par Google Analytics, apmeklējiet Google Analytics. No Google Analytics ir iespējams atteikties ar šādu pārlūkprogrammas papildinājumu: Atteikšanās no Google Analytics papildinājums.

 

Reklāmas un apmeklētāju identifikatori

 

Monterosso Pakalpojumi izmanto pseidonimizētus identifikatorus, lai izsekotu un prognozētu Jūsu lietotnes un pakalpojumu lietojumu un priekšrocības.

 

Jūs varat atteikties no šo identifikatoru izmantošanas, mainot operētājsistēmas iestatījumus šādi:

 

iOS mobilajās ierīcēs no reklāmas identifikatoriem var atteikties ieslēdzot cilni Ierobežot reklāmu izsekošanu (Iestatījumi à Privātums à Reklāma à Ierobežot reklāmu izsekošanu). Lai iegūtu pārskatu un plašāku informāciju par reklāmas identifikatoru, lūdzam skatīt Apple reklāmas un privātuma vietni.

 

iOS un Android mobilajās ierīcēs Monterosso apmeklētāju identifikatorus var atspējot, mainot iOS iestatījumus: Iestatījumi à Monterosso à Monterosso iestatījumi à Ierobežot izsekošanu, un Android iestatījumi: Monterosso Lietotne à cilne Profils à Iestatījumu ikona augšējā labajā stūrī.

 

 1. JŪSU PERSONAS DATU APSTRĀDES MĒRĶIS UN LIKUMISKAIS PAMATS

 

Mērķi

 

Monterosso veiktajai Jūsu personas datu apstrādei ir vairāki mērķi.  Vienlaicīgi var darboties viens vai vairāki no šādiem mērķiem:

 

Lai sniegtu Monterosso Pakalpojumus un pildītu mūsu līgumsaistības (juridiskais pamats: līguma izpilde un leģitīmās intereses)

 

Monterosso apstrādā Jūsu personas datus, lai varētu Jums piedāvāt Monterosso Pakalpojumus saskaņā ar līgumu starp Jums un Monterosso, vai starp Klientu organizāciju un Monterossovai, lai izpildītu līgumu, kas noslēgts starp Jums un MonterossoMonterosso var arī apstrādāt Jūsu personas datus, ja tas nepieciešams Monterosso  leģitīmu un nozīmīgu interešu nodrošināšanai.

 

Mēs izmantojam datus lai, piemēram, apstrādātu Jūsu pieprasījumus, lai sazinātos ar jums, lai apstrādātu Jūsu maksājumus vai jebkuru atmaksu (attiecīgos gadījumos) un lai nodrošinātu mūsu partneriem (restorāniem un mūsu kurjeru partneriem) nepieciešamo informāciju Jūsu pasūtījuma sagatavošanai vai piegādei. Ja sazināties ar mūsu klientu servisu, mēs izmantosim Jūsu sniegto informāciju, lai atbildētu uz Jūsu jautājumiem vai atrisinātu Jūsu sūdzību.

 

Mēs varam vākt, izmantot un koplietot datus par precīzu vai aptuvenu Jūsu atrašanās vietu, ieskaitot Jūsu datora vai mobilā tālruņa ģeogrāfisko atrašanās vietu, lai mēs Jums parādītu Pasūtījuma galamērķi un sniegtu precīzu informāciju par Jūsu pasūtījuma statusu, kā arī parādītu Jums tuvumā esošos restorānus. Informācija par Jūsu atrašanās vietu, kas ļauj identificēt Jūs personīgi, netiek vākta vai izmantota bez Jūsu piekrišanas. Atļauja izmantot Jūsu atrašanās vietu tiek pieprasīta Monterosso Pakalpojumos. Izsekošanas funkcija var tikt atslēgta, izmantojot Monterosso App (Profils à Iestatījumi àPapildu iestatījumi à Atrašanās vieta un, nospiežot pogu Iestatījumi à Atrašanās vieta) , kā arī datorā, izmantojot pārlūkprogrammas privātuma un drošības iestatījumus.

 

Mūsu juridiskajiem pienākumiem (juridiskais pamats: juridiska pienākuma izpilde)

 

Monterosso apstrādā datus, lai mēs varētu administrēt un izpildīt tiesību aktos noteiktās saistības. Tas ietver datus, kas apstrādāti, lai izpildītu mūsu grāmatvedības pienākumus un sniegtu informāciju attiecīgajām iestādēm, piemēram, nodokļu iestādēm.

 

Prasību izskatīšanai un juridiskajiem procesiem (tiesiskais pamats: leģitīmās intereses)

 

Monterosso var apstrādāt personas datus saistībā ar prasību izskatīšanu, parādu piedziņu un tiesvedību. Mēs varam arī apstrādāt datus krāpšanas, mūsu pakalpojumu ļaunprātīgas izmantošanas un datu, sistēmas un tīkla drošības novēršanai.

 

Klientu saziņai un tirgzinībai (juridiskais pamats: leģitīmās intereses)

 

Monterosso apstrādā Jūsu personas datus, lai sazinātos ar jums par Monterosso pakalpojumiem un informētu par izmaiņām. Jūsu personas dati tiek izmantoti arī tāpēc, lai pārdotu jums Monterosso Pakalpojumus. Leģitīmās intereses ir apstrādes pamatā, piemēram, kad Monterosso personalizē piedāvājumus un sniedz Jums pakalpojumus, kas Jums ir atbilstošāki, kā arī gadījumos, kad Monterosso analizē informāciju par Jūsu veiktajām izvēlēm un sniegtajām atsauksmēm, lai uzlabotu sniegtos pakalpojumus.

 

Kvalitātes uzlabošanai un tendenču analīzei (juridiskais pamats: leģitīmās intereses)

 

Mēs varam arī apstrādāt informāciju par to, kā Jūs izmantojat Monterosso Pakalpojumus, lai uzlabotu Monterosso Pakalpojumu kvalitāti, piemēram, analizējot Monterosso pakalpojumu izmantošanas tendences. Lai nodrošinātu pakalpojumu atbilstību Jūsu vajadzībām, personas dati var tikt izmantoti, piemēram, klientu apmierinātības aptaujām. Kad iespējams, mēs to darīsim tikai ar apkopotiem, personu neidentificējošiem datiem.

 

Apstrādes tiesiskais pamatojums

 

Monterosso apstrādā Jūsu personas datus, lai pildītu savas līgumsaistības pret Jums vai Klientu organizāciju un pildītu juridiskus pienākumus. Turklāt mēs apstrādājam Jūsu personas datus, lai īstenotu mūsu likumīgās intereses vadīt, uzturēt un attīstīt savu uzņēmējdarbību, kā arī veidot un uzturēt attiecības ar klientiem. Izvēloties izmantot Jūsu datus uz mūsu leģitīmo interešu pamata, mēs izvērtējam pašu intereses, salīdzinot tās ar Jūsu tiesībām uz privātumu un, piemēram, nodrošinām jums vienkāršu atteikšanās (opt-out) iespēju no tirgzinības komunikācijas un, kad iespējams, izmantojam pseidonimizētus vai neidentificējamus personas datus.

 

Dažās Monterosso Pakalpojumu daļās Jums var lūgt sniegt savu piekrišanu personas datu apstrādei. Šādā gadījumā Jūsu personas dati netiek apstrādāti, ja Jūs piekrišanu neesat devis, un Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu.

 

 1. SAŅĒMĒJI

 

Mēs dalāmies ar Jūsu personas datiem Monterosso iekšienē tikai tad, ja tas ir pamatoti nepieciešams šī Paziņojuma par personas datu aizsardzību vajadzībām.

 

Mēs nedalāmies ar Jūsu informāciju ar trešajām personām ārpus Monterosso, ja vien nav piemērojams kāds no turpmāk minētajiem nosacījumiem.

 

Šajā Paziņojumā par personas datu aizsardzību noteiktajiem un pilnvaroto pakalpojumu sniedzēju mērķiem

 

Ciktāl trešajām personām (piemēram, restorāniem, kas sagatavo Jūsu pasūtījumu, mūsu kurjeru partneriem, kas piegādā Jūsu pasūtījumu, un Klientu organizācijai, kas var maksāt par Jūsu pasūtījumu, vai citām trešajām personām) ir nepieciešama piekļuve personas datiem, lai mēs un šīs trešās personas varētu sniegt Monterosso pakalpojumus, mēs šādām trešajām personām sniedzam Jūsu personas datus. Turklāt mēs varam sniegt jūsu personas datus mūsu filiālēm vai pilnvarotajiem pakalpojumu sniedzējiem un partneriem, kas sniedz mums pakalpojumus vai sadarbojas ar mums (tai skaitā datu glabāšanas, grāmatvedības, pārdošanas un tirgzinības pakalpojumus), lai apstrādātu datus, un maksājumu pakalpojumu sniedzējiem, lai apstrādātu Jūsu maksājumus.

 

Ja personas datus Monterosso vārdā apstrādā trešās personas, Monterosso veic atbilstīgus līgumiskus un organizatoriskus pasākumus, lai nodrošinātu, ka Jūsu dati tiek apstrādāti tikai šajā Paziņojumā par personas datu aizsardzību norādītajiem mērķiem un saskaņā ar visiem piemērojamiem tiesību aktiem, un ievērojot attiecīgos mūsu instrukcijas un konfidencialitātes un drošības pasākumus.

 

Lūdzam ņemt vērā, ka gadījumā, ja Jūs sniedzat personas datus tieši trešajai personai, piemēram, izmantojot saiti Monterosso Pakalpojumos, datu apstrāde parasti notiek, balstoties uz to politiku un standartiem.

 

Juridisku iemeslu un juridisku procesu dēļ

 

Mēs varam nosūtīt Jūsu personas datus trešajām personām ārpus Monterosso, ja mums ir labticīgi uzskati, ka pieeja šai informācijai un tās izmantošana ir pamatoti nepieciešama lai: (i) atbilstu jebkuram piemērojamam likumam, noteikumiem un/vai tiesas nolēmumam; (ii) atklātu, novērstu vai citādi risinātu krāpšanu, kriminālpārkāpumus, drošības vai tehniskas problēmas; un/vai (iii) aizsargātu Monterosso, Lietotāju vai sabiedrības intereses, īpašumus vai drošību, ciktāl tas atbilst likumiem. Kad iespējams, mēs informēsim Jūs par šādu apstrādi.

 

Citiem likumīgiem mērķiem

 

Ja Monterosso ir iesaistīts apvienošanā, iegādē vai aktīvu pārdošanā, mēs varam nosūtīt Jūsu personas datus trešajām iesaistītajām personām. Tomēr mēs turpināsim nodrošināt visu Jūsu personas datu konfidencialitāti. Visi Lietotāji, kurus tas skar, tiks informēti, kad to personas dati tiek nosūtīti vai kļūst par cita privātuma aizsardzības paziņojuma datu subjektu.

 

Ar Jūsu nepārprotamu piekrišanu

 

Mēs varam dalīties ar Jūsu personas datiem ar trešajām personām ārpus Monterosso, kad mums ir Jūsu nepārprotama piekrišana to darīt. Jums ir tiesības jebkurā laikā bez maksas atsaukt šo piekrišanu, sazinoties ar mums.

 

 1. GLABĀŠANAS PERIODS

 

Monterosso neglabā Jūsu personas datus ilgāk nekā tas ir juridiski atļauts un nepieciešams, lai sniegtu Monterosso pakalpojumus vai to attiecīgās daļas. Uzglabāšanas periods ir atkarīgs no informācijas būtības un apstrādes mērķa. Rezultātā maksimālais uzglabāšanas periods var būt atšķirīgs dažādos gadījumos. Monterosso veic nepieciešamos pasākumus, lai saglabātu personas datu precizitāti un dzēstu nepareizus vai nevajadzīgus personas datus.

 

Lielākā daļa personas datu, kas attiecas uz Lietotāja lietotāja kontu Monterosso Pakalpojumos, tiek dzēsti, kad beidzies 90 dienu termiņš, pēc tam, kad Lietotājs ir dzēsis savu lietotāja kontu Monterosso Pakalpojumos. Pēc tam, daļu no personas datiem, kas attiecas uz Lietotāja lietotāja kontu Monterosso Pakalpojumos, var glabāt tikai tik ilgi, kamēr šādas apstrādes nepieciešamība ir noteikta tiesību aktos vai ir pamatoti nepieciešama mūsu juridisko pienākumu pildīšanai vai likumiskajām interesēm, piemēram, prasību izskatīšanai, grāmatvedībai, iekšējās ziņošanas un saskaņošanas nolūkiem. Visi personas dati, kas attiecas uz Lietotāja lietotāja kontu Monterosso Pakalpojumos, tiek dzēsti desmit gadu laikā pēc tam, kad Lietotājs ir dzēsis savu lietotāja kontu Monterosso Pakalpojumos, izņemot personas datus, kas nepieciešami dažās retās situācijās, piemēram, tiesvedībā.

 

Analytics datus par Lietotājiem, kuriem nav lietotāja konta Monterosso Pakalpojumos, mēs glabājam 90 dienas.

 

 1. JŪSU TIESĪBAS

 

Piekļuves tiesības

 

Jums ir tiesības piekļūt un saņemt informāciju par mūsu apstrādātajiem Jūsu personas datiem. Mēs dodam jums iespēju apskatīt atsevišķus datus Jūsu Monterosso Pakalpojumu lietotāja kontā vai pieprasīt savu personas datu kopiju, izmantojot augstāk norādīto kontaktinformāciju.

 

Tiesības atsaukt piekrišanu

 

Ja apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz Lietotāja piekrišanu, Lietotājs jebkurā laikā var bez maksas atsaukt piekrišanu. Piekrišanas atsaukšana var mazināt iespēju izmantot Monterosso pakalpojumus. Ņemiet vērā, ka piekrišanas atsaukšana neietekmē tādas piekrišanā balstītās apstrādes likumību, kas veikta pirms tās atsaukšanas.

 

Tiesības labot

 

Jums ir tiesības, sazinoties ar mums, labot un papildināt nepareizus vai nepilnīgus savus personas datus, ko mēs glabājam. Jūs varat labot vai atjaunināt dažus personas datus savā Monterosso Pakalpojumu lietotāja kontā.

 

Tiesības uz dzēšanu

 

Jūs varat pieprasīt mums arī dzēst Jūsu personas datus no mūsu sistēmām, piemēram, ja dati vairs nav nepieciešami mērķiem, kuriem tie tika savākti. Mēs izpildīsim šādu pieprasījumu, ja vien mums nav tiesiska pamata nedzēst datus. Lūdzu, ņemiet vērā to, ka gadījumā, ja Jūs vēlēsieties dzēst šādu informāciju, mēs nevarēsim Jums  nodrošināt Monterosso Pakalpojumus vai noteiktas to funkcijas.

 

Tiesības iebilst

 

Jums var būt tiesības iebilst pret noteiktu Jūsu personas datu izmantošanu, ja šādi dati tiek apstrādāti citam mērķim, nekā nepieciešams Monterosso Pakalpojumu sniegšanai vai juridisko saistību pildīšanai. Piemēram, Jūs varat pieprasīt, lai Jūsu personas datu apstrāde tiktu pārtraukta tiešās tirdzniecības vai profila izveidošanas nolūkos, pamatojoties uz  leģitīmām interesēm. Ja Jūs iebilstat pret tālāku Jūsu personas datu apstrādi, tas var novest pie ierobežotākām iespējām izmantot Monterosso Pakalpojumus.

 

Tiesības uz apstrādes ierobežošanu

 

Jūs varat pieprasīt, lai mēs ierobežojam personas datu apstrādi, piemēram, gadījumā, kad Jūsu pieprasījums dzēst, labot jūsu datus vai vērtēt Jūsu iebildumus pašlaik tiek izskatīts un/vai kad mums nav likumīgu iemeslu apstrādāt Jūsu datus. Gadījumos, kad datu apstrāde ir tikusi ierobežota, Jūsu dati tiks saglabāti un turpmāk vairs netiks apstrādāti. Piemēram, ja Jūs būsiet izteicis iebildumus par savu datu precizitāti, šādu datu apstrāde tiks ierobežota līdz brīdim, kad tiks nodrošināta datu pareizība. Tomēr tas var novest pie mazākām iespējām izmantot Monterosso pakalpojumus.

 

Tiesības uz datu pārnesamību

 

Ja datu apstrāde tiek veikta ar automatizētiem līdzekļiem un pamatojoties uz līgumu vai piekrišanu, Jums ir tiesības saņemt Jūsu sniegtos personas datus strukturētā un plaši lietojamā formātā un patstāvīgi nosūtīt šos datus trešajai personai.

 

Kā izmantot savas tiesības

 

Minētās tiesības var izmantot, nosūtot mums vēstuli vai e-pasta vēstuli uz iepriekš norādītajām adresēm, iekļaujot šādu informāciju: pilnu vārdu, adresi, e-pasta adresi un tālruņa numuru. Mēs varam pieprasīt papildu nepieciešamo informāciju Lietotāja identitātes apstiprināšanai. Mēs varam atteikt pieprasījumus vai pieprasīt samaksu pieprasījumiem, kuri ir ar nepamatoti atkārtojošu raksturu, pārmērīgi vai acīmredzami nepamatoti.

 

 1. TIEŠĀ TIRGVEDĪBA

Monterosso var nosūtīt Jums informāciju, jaunumus un piedāvājumus par Monterosso Pakalpojumiem, pamatojoties uz klienta attiecībām, kas pastāv starp Jums un Monterosso. Citos gadījumos Jums netiks sūtīti tiešās tirgvedības paziņojumi, ja Jūs tam nebūsiet devis skaidru piekrišanu. Lietotājam ir tiesības aizliegt mums izmantot Lietotāja personas datus tiešās tirgvedības vajadzībām, tirgus izpētei un profilēšanai, kas veikta tiešās tirgvedības vajadzībām, jebkurā laikā sazinoties ar mums iepriekš norādītajās adresēs vai izmantojot Monterosso Pakalpojumu funkcijas (Profils à Iestatījumi à Nospiest pogu par atteikšanos no paziņojumu saņemšanas) vai piedāvāto iespēju atteikties no abonēšanas saistībā ar jebkuriem tiešās tirgvedības paziņojumiem.

 1. 9. SŪDZĪBAS IESNIEGŠANA

 

Gadījumā, ja Lietotājs uzskata, ka mūsu personas datu apstrāde nav saderīga ar piemērojamiem datu aizsardzības likumiem, Lietotājs var iesniegt sūdzību vietējai datu aizsardzības uzraudzības iestādei Somijā, Datu aizsardzības ombudam (tietosuoja.fi). Lietotājs var iesniegt alternatīvu sūdzību vietējai datu aizsardzības uzraudzības iestādei Lietotāja pastāvīgajā dzīves vietā.

 

 1. 10. INFORMĀCIJAS DROŠĪBA

 

Mēs izmantojam administratīvus, organizatoriskus, tehniskus un fiziskus aizsardzības pasākumus, lai aizsargātu savāktos un apstrādātos personas datus. Pasākumi ietver, piemēram, atbilstīgos gadījumos, šifrēšanu, pseidonimizāciju, ugunsmūrus, drošas iekārtas un piekļuves tiesību sistēmas. Mūsu drošības kontroles ir izstrādātas tā, lai saglabātu atbilstīgu datu konfidencialitātes, integritātes, pieejamības, noturību un datu atjaunošanas līmeni. Mēs regulāri pārbaudām Monterosso Pakalpojumu, sistēmu un pārējo aktīvu drošību.

 

Ja, neraugoties uz drošības pasākumiem, rodas drošības pārkāpums, kas varētu negatīvi ietekmēt Lietotāju privātumu, mēs, cik vien drīz iespējams, informējam attiecīgos Lietotājus un citas skartās puses, kā arī attiecīgās iestādes, ja to pieprasa piemērojamie datu aizsardzības likumi.

 

TOP